Ateliér houslařů Ostrava

Ateliér houslařů Ostrava | www.houslar.cz

CZ | PL
Váš košík 0 Kč | Pokladna

Tomáš Pospíšil
mistr houslař, houslařský ateliér Ostrava

 

Vítejte v houslařském ateliéru Tomáše Pospíšila

Jmenuji se Tomáš Pospíšil a jsem rád, že jste navštívili prezentaci právě našeho houslařského ateliéru. Naší prioritou je vyhovět zákazníkům se všemi jejich hudebními potřebami, a proto je naše pole působnosti poměrně široké.

V našem ateliéru se od roku 2002 zabýváme výrobou a kompletním servisem smyčcových hudebních nástrojů a smyčců. Součástí našeho ateliéru je i prodejna, kde zajišťujeme prodej veškerého hudebního příslušenství, výkup a komisní prodej smyčcových nástrojů a smyčců.

Prostě a jednoduše, všechny své muzikantské potřeby můžete pohodlně uspokojit pod jednou střechou.

Těším se na Vaši návštěvu a věřím, že se k nám budete rádi vracet.

Hudební nástroje - komisní prodej

Kategorie: Vše | Housle | Viola | Violoncello | Kontrabas | Smyčec | Prodáno

Hudební nástroje - internetový obchod

Kategorie: Vše | Akce a slevy | Housle | Viola | Violoncello | Kontrabas |

Nejnovější zboží v našem eshopu

Novinky a aktuality

FRIŠ - 4. FOLKLORNÍ VEČER S HOSTY - 13. 12. 2012
  FRIŠ - 4. FOLKLORNÍ VEČER S HOSTY - 13. 12. 2012
Srdečně Vás zveme ve čtvrtek 13. prosince 2012 do Pivovarské restaurace (Ostrava, Cihelní 27) k poslechu, zpěvu i tanci na lidovou notu. Účinkují: Cimbálová muzika Friš (Ostrava), goralská muzika Nowina (Jablunkov) a speciální host Marian Friedl.

Koncert Jiřího Slavíka - pátek 21. prosince 2012 v Havířově
  Koncert Jiřího Slavíka - pátek 21. prosince 2012 v Havířově
Jirka Slavík je můj dlouholetý kamarád z dětství a zároveň věrný zákazník naší houslařské dílny. Na kontrabas začal hrát v momentě, kdy jsem se odstěhoval do Kyjova za studiem houslařství, aby mě v CM Vonička zastoupil na místě basisty. Od té doby Jirka prošel školami v Římě a Londýně, aby nakonec skončil v Paříži, kde už přes pět let žije. Ačkoliv se do ČR vrací poměrně často, vystupuje zde v kraji velmi ojediněle (jeho poslední koncert se shodou okolností odehrál v naší předchozí dílně). Od letošního roku učí na jazzovém oddělení pražské HAMU. Pokud můžete, zajeďte se na něj podívat - určitě to pro vás bude zajímavý zážitek.

Tomáš Pospíšil a Pavel Celý ml. prezentují houslařské řemeslo na festivalu Colours of Ostrava v rámci hudební uličky.
  Tomáš Pospíšil a Pavel Celý ml. prezentují houslařské řemeslo na festivalu Colours of Ostrava v rámci hudební uličky.
Sdružení houslařských dílen a řezbářů ve dnech 13. a 14.7.2012 prezentuje houslařské řemeslo na festivalu Colours of Ostrava v rámci hudební uličky. Součástí našeho stánku jsou ukázky houslařské práce, výběr z nabídky hudebních nástrojů a příslušenství, prezentace internetového portálu Sdružení houslařských dílen a řezbářů i neformální hudební produkce na historické smyčcové nástroje. Festivalu se po oba dny účastní houslaři Tomáš Pospíšil a Pavel Celý ml. Těšíme se na vaši návštěvu.

Výstava houslí
  Výstava houslí
Chropyně – Příběh houslí a historického houslařství doplněný řadou unikátních exponátů představuje nová výstava na zámku v Chropyni. Expozice oslavuje pět století jejich působení v evropské hudební kultuře. Kromě osmi desítek nástrojů je součástí výstavy i historické houslařské pracoviště. Výstavu nejen pro milovníky strunných nástrojů, ale i pro širokou veřejnost připravilo Muzeum Kroměřížska.

FRIŠ - 3. FOLKLORNÍ VEČER S HOSTY - 4. 5. 2012
  FRIŠ - 3. FOLKLORNÍ VEČER S HOSTY - 4. 5. 2012
Srdečně Vás zveme v pátek 4. května 2012 do Pivovarské restaurace (Ostrava, Cihelní 27) k poslechu, zpěvu i tanci na lidovou notu. Účinkují: Cimbálová muzika Friš (Ostrava) a Cimbálová muzika Primáš (Přerov).


Houslařský ateliér Tomáše Pospíšila, Ostrava


 

Rychlý kontakt

Ateliér Houslařů Ostrava
Cingrova 2104/5
702 00 Ostrava

+420 731 119 412

E-mail: mistr@houslar.cz

 

 

Pracovní doba

Pondělí až čtvrtek
9:00 - 12:00 | 12:30 - 17:00
Pátek
9:00 - 12:00
 

 

Kde nás najdete

Podrobná mapa včetně GPS »
 

Komisní prodej - naposledy vložené

Kompletní výpis nabídky komisního prodeje »
Kontrabas - Riedl Eduard cca 1900 Kontrabas - Schönbach cca 1930 Viola - Vojtěch Uher 2012 Housle - Jan Lorenz 1995 Housle - J. B. Dvořák 1883