Ateliér houslařů Ostrava

Ateliér houslařů Ostrava | www.houslar.cz

CZ | PL
Váš košík 0 Kč | Pokladna

Tomáš Pospíšil
mistr houslař, houslařský ateliér Ostrava

 

Vítejte v houslařském ateliéru Tomáše Pospíšila

Jmenuji se Tomáš Pospíšil a jsem rád, že jste navštívili prezentaci právě našeho houslařského ateliéru. Naší prioritou je vyhovět zákazníkům se všemi jejich hudebními potřebami, a proto je naše pole působnosti poměrně široké.

V našem ateliéru se od roku 2002 zabýváme výrobou a kompletním servisem smyčcových hudebních nástrojů a smyčců. Součástí našeho ateliéru je i prodejna, kde zajišťujeme prodej veškerého hudebního příslušenství, výkup a komisní prodej smyčcových nástrojů a smyčců.

Prostě a jednoduše, všechny své muzikantské potřeby můžete pohodlně uspokojit pod jednou střechou.

Těším se na Vaši návštěvu a věřím, že se k nám budete rádi vracet.

Hudební nástroje - komisní prodej

Kategorie: Vše | Housle | Viola | Violoncello | Kontrabas | Smyčec | Prodáno

Hudební nástroje - internetový obchod

Kategorie: Vše | Akce a slevy | Housle | Viola | Violoncello | Kontrabas |

Nejnovější zboží v našem eshopu

Novinky a aktuality

Tomáš Pospíšil a Pavel Celý ml. prezentují houslařské řemeslo na festivalu Colours of Ostrava v rámci hudební uličky.
  Tomáš Pospíšil a Pavel Celý ml. prezentují houslařské řemeslo na festivalu Colours of Ostrava v rámci hudební uličky.
Sdružení houslařských dílen a řezbářů ve dnech 13. a 14.7.2012 prezentuje houslařské řemeslo na festivalu Colours of Ostrava v rámci hudební uličky. Součástí našeho stánku jsou ukázky houslařské práce, výběr z nabídky hudebních nástrojů a příslušenství, prezentace internetového portálu Sdružení houslařských dílen a řezbářů i neformální hudební produkce na historické smyčcové nástroje. Festivalu se po oba dny účastní houslaři Tomáš Pospíšil a Pavel Celý ml. Těšíme se na vaši návštěvu.

Výstava houslí
  Výstava houslí
Chropyně – Příběh houslí a historického houslařství doplněný řadou unikátních exponátů představuje nová výstava na zámku v Chropyni. Expozice oslavuje pět století jejich působení v evropské hudební kultuře. Kromě osmi desítek nástrojů je součástí výstavy i historické houslařské pracoviště. Výstavu nejen pro milovníky strunných nástrojů, ale i pro širokou veřejnost připravilo Muzeum Kroměřížska.

FRIŠ - 3. FOLKLORNÍ VEČER S HOSTY - 4. 5. 2012
  FRIŠ - 3. FOLKLORNÍ VEČER S HOSTY - 4. 5. 2012
Srdečně Vás zveme v pátek 4. května 2012 do Pivovarské restaurace (Ostrava, Cihelní 27) k poslechu, zpěvu i tanci na lidovou notu. Účinkují: Cimbálová muzika Friš (Ostrava) a Cimbálová muzika Primáš (Přerov).

Fachmanem regionu se stal houslař Tomáš Pospíšil z Ostravy
  Fachmanem regionu se stal houslař Tomáš Pospíšil z Ostravy
Důkazem toho, že poctivé řemeslo u nás nevymřelo, a že stále ve svém okolí můžeme narazit na kvalitní řemeslníky se zlatýma ručičkama, je výsledek o nejlepšího fachmana Ostravska. Toho se Velkopopovický Kozel společně s Deníkem rozhodl najít a odměnit za jeho poctivou práci a řemeslný kumšt. Nakonec se podařilo díky vašim tipům najít takovýchto fachmanů v ostravském regionu celou řadu.

Pokud potřebujete vyrobit či opravit housle, violu nebo třeba kontrabas, opravdového odborníka najdete v Cingrově ulici v Ostravě. Právě tam má svou dílnu vítězný fachman, houslař Tomáš Pospíšil.

Fachman moravskoslezského regionu
  Fachman moravskoslezského regionu
Byl jsem nominován do soutěže o nejšikovnějšího fachmana regionu. Pokud mě chcete podpořit, klikněte na uvedený odkaz, zvolte okres Moravskoslezský a mé jméno. Vy sami můžete po udělení hlasu vyhrát sixpack Velkopopovický Kozel světlý 1,5l a kšiltovku.

HLASUJTE: http://www.kozel.cz/fachman/


Houslařský ateliér Tomáše Pospíšila, Ostrava


 

Rychlý kontakt

Ateliér Houslařů Ostrava
Cingrova 2104/5
702 00 Ostrava

+420 731 119 412

E-mail: mistr@houslar.cz

 

 

Pracovní doba

Pondělí až čtvrtek
9:00 - 12:00 | 12:30 - 17:00
Pátek
9:00 - 12:00
 

 

Kde nás najdete

Podrobná mapa včetně GPS »
 

Komisní prodej - naposledy vložené

Kompletní výpis nabídky komisního prodeje »
Viola - Vojtěch Uher 2012 Housle - Jan Lorenz 1995 Housle - J. B. Dvořák 1883 Viola - František Herclík 1912 Viola - Drahomír Tučník 1993